Outsourcing IT

Informatyzacja firm

Dynamiczny rozwój technologii IT powoduje, że zastosowanie najnowocześniejszych narzędzi informatycznych staje się koniecznym wymogiem prawidłowego działania biznesu i administracji. Sprawnie prowadzony outsourcing IT w Krakowie, czy doradztwo informatyczne w Krakowie, mogą bezpośrednio przekładać się na pozytywne efekty finansowe. Pragnąc spełnić oczekiwania związane z doścignięciem konkurencji, czy też wypełnieniem standardów działania, świadczymy fachowe i kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, projektowania i wdrażania systemów informatycznych, zarówno w przedsiębiorstwach, jak i instytucjach publicznych, administracji, oświacie, czy służbie zdrowia.

Nasze usługi, jak doradztwo IT Kraków, czy obsługa informatyczna firm w Krakowie, są dobrym rozwiązaniem dla firm, które pragną się rozwijać, a jednocześnie nie mają w planach stworzenia, czy powiększenia działu IT. Zaprojektowany i nadzorowany przez nas proces wdrażania informatyzacji danej placówki umożliwia racjonalne inwestycje w sprzęt i oprogramowanie, dopasowane do potrzeb Państwa firmy lub instytucji. Dlatego też proponujemy zapoznanie się z naszymi ofertami jak outsourcing IT Kraków, obsługa informatyczna firm Kraków, czy np. doradztwo IT Kraków.

Oferujemy

  • Wybór najbardziej kompatybilnego dla Waszych potrzeb oprogramowania (doradztwo informatyczne Kraków),

  • Dostawę wysokiej jakości sprzętu IT,

  • Wdrożenie i audyt wybranych rozwiązań IT (obsługa informatyczna firm Kraków),

  • Wsparcie dla pracowników w zakresie szkoleń i konsultacji (doradztwo IT Kraków).

Informatyzacja firmy to nie tylko proces automatyzacji czynności, czy archiwizowania danych, to także uproszczenie procedury wymiany informacji w firmie. Dlatego proponujemy Państwu nasze usługi outsourcing IT Kraków, doradztwo informatyczne w Krakowie, czy obsługa informatyczna firm w Krakowie, które pozwolą wykonać informatyzację w firmach finansowo-księgowych, doradczo-szkoleniowych, biurach, kancelariach prawniczych, urzędach administracji publicznej i szkołach.

Nabyte przez nas w ten sposób doświadczenie, pozwala nam na szybkie rozwiązywanie zaistniałych problemów i podpowiedź, jakie systemy warto instalować i gdzie znalazły już one swoje zastosowanie. Dlatego też nasza usługa outsourcing IT Kraków jest tak korzystna i konkurencyjna.

Projekt i wykonawstwo sieci komputerowej

Dla potrzeb wewnętrznych firm i instytucji projektujemy i wykonujemy sieci informatyczne zgodne z światowymi standardami, w tym także sieci z wykorzystaniem światłowodów i sieci bezprzewodowe. Jako system okablowania wykorzystujemy najwyższej jakości okablowanie miedziane UTP, STP, FTP, SFTP, spełniające wymagania kategorii 5+, 6 oraz wyższych.

W trakcie procesu projektowania i wykonawstwa:

Top